Vyhledávání na stránkách

» domů » občan » Aktuality

Ekologické zemědělství v Ústeckém kraji

Pro všechny, kteří chtějí vědět víc o ekologickém zemědělství v jednotlivých krajích České republiky, jsou určeny nové informační letáky. Dozvíte se zde stručnou charakteristiku regionu a najdete tipy na faremní zpracovatele, výrobce a zajímavosti o ekologickém zemědělství v regionu.

Víte, že…V celém okrese Most najdete jen sedm ekofarem, zatímco na Děčínsku jich je přes sto. Devadesát procent ekologických ploch v kraji jsou pastviny, ale maso ani mléko si tu obvykle nekoupíte, dodává se dalším zpracovatelům. Naštěstí však přibývají také rodinné farmy, které svou produkci prodávají přímo „ze dvora“.

PDF ke stažení zde

Zdroj informací : http://www.ctpez.cz/cz/clanky/informacni-letak-ez-v-usteckem-kraji

Počet přiložených dokumentů: 0

Úřední nformace