» občan » Aktuality

Informace o kácení stromů u hřiště 3. základní školy v Kadani

Alej topolů podél oplocení 3. základní školy byla prohlédnuta minulý rok na základě upozornění školy z obavy o bezpečnost při provozování a pohybu osob v okolí hřiště.
» číst více

Informace o úhynu ryb v řece Ohři

vloženo: čtvrtek - 13. únor 2014 v 14:12 * vložil: Jarmila Machová

Dne 13.2. 2014 byl odboru životního prostředí MěÚ v Kadani v 10,44 hodin nahlášen úhyn ryb v řece Ohři pod vodním dílem Kadaň (Kadaňský stupe ň).

» číst více

Žádosti o poskytnutí příspěvku na obnovu nemovitostí památkově chráněných

Žádosti o poskytnutí příspěvku na obnovu nemovitostí památkově chráněných přijímá odbor RR, ÚP a PP do 15. 5. 2014

» číst více

Změna poplatku za komunální odpad

Dne 12.12.2013 byla Zastupitelstvem města Kadaně schválena nová vyhláška č. 3/2013 o místním poplatku za provoz systému shromažčování, sběru, přepravy , třídění, využívání a odstra ňování komunálních odpadů s účinností od 01.01.2014.

Povinnost pro prodejce alkoholu

Dnem 17. října 2013 nabývá účinnosti novela zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání (živnostenský zákon), ve znění pozdějších předpisů. Předmětná novela reguluje prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin tím, že mění přílohu č. 3 živnostenského zákona a to následujícím způsobem:

Úřední informace
Správa bytů - Oznámení - nabídka nájmu volných bytů

publikováno: 26.05. 2017

Oznámení - nabídka nájmu volného bytu jako nízkoprahového bydlení v části obce Prunéřov

publikováno: 26.05. 2017

OOP - stanovení přechodné úpravy provozu (SK Spartan Radonice)

publikováno: 26.05. 2017

VV - Oznámení o návrhu opatření obecné povahy - stanovení místní úpravy provozu na pozemních komunikacích na komunikaci v IP Verne v Klášterci nad Ohří

publikováno: 26.05. 2017

VV - Oznámení o návrhu opatření obecné povahy - stanovení místní úpravy provozu na pozemních komunikacích na komunikaci v ul. Průmyslová (IP Verne) v Klášterci nad Ohří