» občan » Aktuality

Odkácení stromů ve městě

vloženo: středa - 21. leden 2015 v 16:34 * vložil: Jarmila Machová

Koncem měsíce ledna a v průběhu února dojde v některých částech města především na sídlišti B k odkácení několika stromů a to především z bezpečnostních, zdravotních a zastiňujících důvodů. Rovněž bude provedena redukční prořezávka u některých jedinců. Všechny odkácené stromy budou v jarním období nahrazeny novými vzrostlými jedinci.

Dotazníkového šetření v ul. Na Podlesí

vloženo: pondělí - 19. leden 2015 v 14:27 * vložil: Jindřich Rebec

Na základě dotazníkového šetření, které proběhlo na přelomu měsíců listopadu a prosince 2014, nedojde k obnovení basketbalového hřiště v ul. Na Podlesí, které bylo dočasně zrušeno z důvodu nedostatku parkovacích ploch. Pro zachování parkovacích míst se vyslovilo 90% z došlých odpovědí. K obnovení vodorovného dopravního značení s vyznačením parkovacích míst dojde po blokovém čištění města.

Obnova aleje - ulice Fibichova

Další alej stromů ve městě prošla rekonstrukcí. Po obnově alejí Na Podlesí a v ulici Rokelská byla dokončena i obnova druhá část aleje v ulici Fibichova. I v této druhé části byly použity k výsadbě odolnější okrasné hrušně.

Autobusové spojení do Prahy

Přímé autobusové spojení na trase Perštejn- Klášterec nad Ohří-Kadaň-Podbořany-Praha a zpět

Plán zimní údržby na rok 2014-2015

vloženo: pondělí - 1. prosinec 2014 v 11:22 * vložil: Jindřich Rebec

Plán zimní údržby (dále jen PZÚ) je sestaven na základě zákona č.13/1997 Sb., o pozemních komunikacích v platném znění a vyhlášky ministerstva dopravy, kterou se provádí zákon o pozemních komunikacích.

Rekonstrukce vodovodu v Kadani v ulici Jana Švermy

vloženo: středa - 05. listopad 2014 v 16:06 * vložil: Jindřich Rebec

Jedná se o rekonstrukci 64 let starého poruchového vodovodu v Kadani, v ulici Jana Švermy.Stávající litinový vodovod zásobuje spotřebiště pitnou vodou z vodojemu Raná. Vodovod z roku 1950

Rekonstrukce komunikace III/1985 ve směru Kadaň-Rašovice

Odbor dopravy upozorňuje na rekonstrukci AB krytu komunikace III/1985 ve směru Kadaň-Rašovice. Rekonstrukční práce budou zahájeny dne 18.7.2014 a budou probíhat ve čtyřech etapách.

Kotlíková dotace - 5. výzva Společného programu na podporu výměny kotlů

Byla spuštěna 5. Výzva (v Ústeckém kraji teprve druhá, číslování je celorepublikové) v rámci Společného programu na podporu výměny kotlů, všechny potřebné návody a dokumenty si můžete stáhnout zde:

» číst více

Nové parkoviště v areálu autobusového nádraží

Odbor dopravy Městské úřadu v Kadani upozorňuje řidiče na možnost parkování na nově vytvořeném parkovišti v areálu autobusového nádraží. Celkem bylo vytvořeno 64 nových parkovacích míst.

Obnova dětských hřišť v Kadani v roce 2014

vloženo: pátek - 14. březen 2014 v 13:05 * vložil: Jarmila Machová

Přípravy pro obnovu jednotlivých hřišť jsou v plném proudu.

Hřiště v Kadaňské Jeseni, v ulici Věžní, Dvořákova, Lázeňská a sídlišti E, mají již připravenou plochu a čeká se pouze na instalaci herních prvků, která by měla proběhnout postupně během 4 týdnů.

Dne 12.3. 2014 byla dokončena obnova fotbalového hřiště na centrálním hřišti na sídlišti B.

Ostatní hřiště v ul. Bystřická, Na Strážišti a v Úhošťanech budou nachystány pro instalaci herních prvků počátkem dubna.

Úřední informace
Úřední deska
Odbor dopravy - Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - Stanovení přechodné úpravy provozu

publikováno: 20.07. 2018