» občan » Aktuality

Rekonstrukce vodovodu v Kadani v ulici Jana Švermy

vloženo: středa - 05. listopad 2014 v 16:06 * vložil: Jindřich Rebec

Jedná se o rekonstrukci 64 let starého poruchového vodovodu v Kadani, v ulici Jana Švermy.Stávající litinový vodovod zásobuje spotřebiště pitnou vodou z vodojemu Raná. Vodovod z roku 1950

Rekonstrukce komunikace III/1985 ve směru Kadaň-Rašovice

Odbor dopravy upozorňuje na rekonstrukci AB krytu komunikace III/1985 ve směru Kadaň-Rašovice. Rekonstrukční práce budou zahájeny dne 18.7.2014 a budou probíhat ve čtyřech etapách.

Kotlíková dotace - 5. výzva Společného programu na podporu výměny kotlů

Byla spuštěna 5. Výzva (v Ústeckém kraji teprve druhá, číslování je celorepublikové) v rámci Společného programu na podporu výměny kotlů, všechny potřebné návody a dokumenty si můžete stáhnout zde:

» číst více

Nové parkoviště v areálu autobusového nádraží

Odbor dopravy Městské úřadu v Kadani upozorňuje řidiče na možnost parkování na nově vytvořeném parkovišti v areálu autobusového nádraží. Celkem bylo vytvořeno 64 nových parkovacích míst.

Obnova dětských hřišť v Kadani v roce 2014

vloženo: pátek - 14. březen 2014 v 13:05 * vložil: Jarmila Machová

Přípravy pro obnovu jednotlivých hřišť jsou v plném proudu.

Hřiště v Kadaňské Jeseni, v ulici Věžní, Dvořákova, Lázeňská a sídlišti E, mají již připravenou plochu a čeká se pouze na instalaci herních prvků, která by měla proběhnout postupně během 4 týdnů.

Dne 12.3. 2014 byla dokončena obnova fotbalového hřiště na centrálním hřišti na sídlišti B.

Ostatní hřiště v ul. Bystřická, Na Strážišti a v Úhošťanech budou nachystány pro instalaci herních prvků počátkem dubna.

» číst více

Výzva k podávání žádostí o příspěvek

vloženo: čtvrtek - 13. březen 2014 v 10:11 * vložil: Jindřich Rebec

Výzva k podávání žádostí o příspěvek z programu Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností

Informace o kácení stromů u hřiště 3. základní školy v Kadani

Alej topolů podél oplocení 3. základní školy byla prohlédnuta minulý rok na základě upozornění školy z obavy o bezpečnost při provozování a pohybu osob v okolí hřiště.
» číst více

Informace o úhynu ryb v řece Ohři

vloženo: čtvrtek - 13. únor 2014 v 14:12 * vložil: Jarmila Machová

Dne 13.2. 2014 byl odboru životního prostředí MěÚ v Kadani v 10,44 hodin nahlášen úhyn ryb v řece Ohři pod vodním dílem Kadaň (Kadaňský stupe ň).

» číst více

Žádosti o poskytnutí příspěvku na obnovu nemovitostí památkově chráněných

Žádosti o poskytnutí příspěvku na obnovu nemovitostí památkově chráněných přijímá odbor RR, ÚP a PP do 15. 5. 2014

» číst více

Změna poplatku za komunální odpad

Dne 12.12.2013 byla Zastupitelstvem města Kadaně schválena nová vyhláška č. 3/2013 o místním poplatku za provoz systému shromažčování, sběru, přepravy , třídění, využívání a odstra ňování komunálních odpadů s účinností od 01.01.2014.

Úřední informace
Nálezy 2017

publikováno: 4.10. 2017

Nálezy 2017