» občan » Aktuality

Informace o opravách a investicích na komunikacích Města Kadaně r.2015

» číst více

Nekončí platnost Vašeho občanského průkazu ?

Zkontrolujte si platnost Vašeho občanského průkazu.

Informace o obnově památek města Kadaně v roce 2015

.

Oprava komunikace v ulici 1. Máje

Informace o opravě komunikace a doplnění parkovacích míst v ulici 1. Máje. Práce budou zahájeny částečným posunutím dětského hřiště.

Výzva pro regionální výrobce

vloženo: úterý - 02. červen 2015 v 10:20 * vložil: Jindřich Rebec

1. Výzva pro regionální výrobce k předkládání žádostí o udělení značky „Poohří regionální produkt®“
» číst více

Situace na úseku agendy občanských průkazů

Vážení spoluobčané, chtěl bych vám touto cestou sdělit, že současná situace na úseku agendy občanských průkazů nám není lhostejná. Situace vznikla z důvodu povinné hromadné výměny občanských průkazu v roce 2005. Od té doby uplynula perioda 10-ti let jejich platnosti a je předpoklad, že se situace do konce roku 2015 nezlepší.

Výskyt mšice smrkové

Na smrku pichlavém (Picea pungens) došlo na území města Kadaně k rozsáhlému výskytu poškození starších ročníků jehlic.

Vyzvednutí občanských průkazů

Vyhotovené občanské průkazy a pasy je možné si vyzvednout v pátek od 8 do 11 hod.

Kolokvium Kadaňský klášter

vloženo: čtvrtek - 23. duben 2015 v 10:26 * vložil: Jindřich Rebec

Františkánský klášter v Kadani jako evropské ohniskokulturního a technologického transferu.
» číst více

Výzva k podávání žádostí o příspěvek z programu

vloženo: úterý - 07. duben 2015 v 13:28 * vložil: Jindřich Rebec

Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností