» občan » Aktuality

Bioodpad - oznámení občanům města

vloženo: středa - 12. červen 2019 v 16:41 * vložil: Petr Peti

Město Kadaň obdrželo dotaci SFŽP na posílení možnosti třídit bioodpad. K dispozici budou nádoby o obsahu 240 litrů nebo 120 litrů.

Náhradní doprava ČD

vloženo: středa - 05. červen 2019 v 14:09 * vložil: Petr Peti

Pokladna bude obsazena do 8.7. (pondělí) včetně. Od 9.7. bude neobsazena do konce výluky, tedy dle předpokladů do 30.9.2019
Jízdní doklady si cestující mohou kupovat u obsluhy vlaku nebo v sousedních obsazených tarifních bodech (Chomutov, Klášterec n/O).

Náhradní doprava nebude zajíždět ke staniční budově ŽST Kadaň z důvodu dodržení pravidelného JŘ. Náhradní doprava bude zastavovat na autobusové zastávce Kadaň, U nádraží. Pro cestující bude náhradní doprava  navíc zastavovat ve směru Kadaň-Prunéřov - Kadaň pro výstup na autobusové zastávce Kadaň, koupaliště.

SSE Explo ČR s.r.o. - ohlášení odstřelu v lomu Úhošťany

vloženo: středa - 05. červen 2019 v 13:37 * vložil: Jarmila Machová

Clonový odstřel v lomu Úhošťany

Ohlášení najíždění B6 EPR1 z PO

vloženo: úterý - 04. červen 2019 v 12:13 * vložil: Petr Peti

Oznamujeme Vám, že na závěr plánované opravy (PO) B6 na EPR1 dne 5.6.2019 od 16:00 dojde k zapálení mazutových hořáků (provozu 2 – 3 MH) po dobu cca 2 hodin, bez provozu odsíření B6. Z tohoto důvodu bude v uvedené době zvýšená tmavost kouře z komínu EPR1.

Újezdní úřad Hradiště - výcvik ve vojenském újezdu Hradiště

vloženo: pondělí - 03. červen 2019 v 16:51 * vložil: Jarmila Machová

Výcvik ve vojenském újezdu Hradiště

Upozornění - instalace fontány

vloženo: pondělí - 03. červen 2019 v 14:14 * vložil: Jindřich Rebec

Od 4. 6. 2019 bude ve Smetanových sadech v prostoru dětského hřiště probíhat instalace pitné fontány. S tím bude spojeno částečné omezení pohybu na hřišti.

Těžba kalamitního dříví na Svatém kopci a Prostředním vrchu

vloženo: sobota - 01. červen 2019 v 08:44 * vložil: Jindřich Rebec

Město Kadaň na Svatém kopci a Prostředním vrchu bude od 3.6.2019 realizovat nahodilou těžbu kalamitního dříví způsobené dlouhodobým suchem v posledních letech, těžba  bude probíhat  v celém prostoru lesních porostů. Bude docházet k těžbě dřevní hmoty, přibližování a svoz na odvozní místa  těžkou technikou. Trasa odvozu dříví v případě Prostředního vrchu bude vedena mimo jiné od vodárny po panelové cestě do ul. Zahradní směrem k nemocnici na Královský vrch. Z důvodu pádu stromů, pohybu těžké techniky a nebezpečí úrazu je do prostoru, kde se provádí těžba, manipulace nebo doprava dříví zakázáno vstupovat.

ČEZ Distribuce - Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny

vloženo: čtvrtek - 23. květen 2019 v 11:26 * vložil: Jarmila Machová

NFORMACE O PLÁNOVANÉM PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY

červen / 2019

» číst více

Pro podnikatele - dotace na podporu inovativního podnikání

vloženo: čtvrtek - 16. květen 2019 v 14:11 * vložil: Petr Peti

Dne 13. 12. 2018 byl na 1. zasedání Zastupitelstva města Kadaně schválen usnesením č. 210/2018 „Dotační program pro poskytování dotací z  rozpočtu města Kadaně na podporu inovativního podnikání pro rok 2019“, kde ještě pro letošní rok zbývá 215 000 Kč.

ČEZ Distribuce - Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny

vloženo: středa - 15. květen 2019 v 11:24 * vložil: Jarmila Machová

INFORMACE O PLÁNOVANÉM PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY

květen/ 2019

Bližší informace naleznete na níže uvedených webových stránkách v sekci "Odstávky" nebo přímo na odkazu http://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky.html, a to 20 dnů před uvedeným termínem.

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny bude rovněž provedeno způsobem v místě obvyklým nebo s využitím elektronických komunikací.

Přerušení dodávky elektřiny je plánováno pouze v nezbytně nutném rozsahu, a to z důvodu prací spojených se zajištěním bezpečného a spolehlivého provozu distribuční sítě.

Děkujeme Vám za vstřícnost a pochopení.

S pozdravem.

ČEZ Distribuce, a. s.

Str. 1 z 20 » » » » » »
Úřední informace