Odkácení 12 ks topolů v parčíku naproti Lidlu

Do konce období vegetačního klidu, tedy konec března 2019 bude provedeno odkácení 12 ks topolů v parčíku naproti Lidlu vedle čerpací stanice Benzina. Na stav stromů a prosperitu byl vypracován znalecký posudek. Dalším a velmi důležitým důvodem kácení je fakt, že stromy byly v minulosti vysázeny přímo na horkovod, jehož skelet se dostal do havarijního stavu. Totéž se dá říci i o přilehlém hlavním vodovodu. Za pokácené stromy bude provedena nová náhradní výsadba s ohledem na inženýrské sítě. V neposlední řadě docházelo k několika případech k odlomení větví z přerostlých stromů.