17.ročník volby „Sportovce Kadaně 2017“

Město Kadaň vyhlásilo anketu 17.ročník volby „Sportovce Kadaně 2017“

Pokud budete chtít provést nominaci, vyplněný lístek odevzdejte nejpozději do 6.PROSINCE 2017
v Turistickém informačním centru Kadaň, ul. Jana Švermy 7 nebo v recepci Sportovní haly Kadaň.
Nominační lístek můžete poslat i jako naskenovaný originál elektronicky na mailovou adresu:
recepce@hala-kadan.cz. Nominační lístek najdete v kadaňských novinách č. 21, 22 a 23 nebo si jej vyzvedněte na recepci sportovní haly.

HLASOVÁNÍ  bude probíhat od 11.12.2017 do 26.1.2018 a to dvěma způsoby:

Od 11.12.2017 pomocí originálních hlasovacích lístků (NE KOPIE), které naleznete v kadaňských novinách č.24 v roce 2017 a v č.1, 2  v roce 2018. Jeden hlas pro kategorii mládež a jeden hlas pro kategorii dospělí.

Od 11.12.2017 pomocí internetových stránek Sportovní haly (www.hala-kadan.cz). Opět jeden hlas v kategorii mládež a jeden hlas v kategorii dospělí.

Nejpopulárnější sportovec roku bude zvolen na základě výsledků hlasování.
Sportovce roku bude vybírat komise sestavená ze zástupců sportovních oddílů a zástupců města, kteří budou zohledňovat zejména dosažené úspěchy v daném roce.

VÝSLEDKY NEBUDOU PŘEDBĚŽNĚ ZVEŘEJŇOVÁNY

Vyhlášení výherců proběhne na akci „Hala Bala Galavečer sportovců a Talentů města Kadaně 2017“ v Kulturním domě Střelnice v sobotu 17.2.2018 od 19 hod.