Tisk článku ze stránek mesto-kadan.cz * tisk článku * zavřít okno

Rekonstrukce ulice Chomutovská v úseku od budovy TH po odbočku na Bystřici

17. 7. 2017 byla zahájena rekonstrukce ulice Chomutovská v úseku od budovy TH po odbočku na Bystřici. Zhotovitel, PETROM STAVBY, a.s., odfrézoval stávající povrch komunikace. Další postup je rozdělen do 4 etap:

1. etapa: rekonstrukce poloviny vjezdu do budovy TH a MP

2. etapa: rekonstrukce druhé poloviny vjezdu do TH a MP

3. etapa: odtěžení žulových kostek z podloží , očištění a uložení pro další použití. Pokládka nových podkladních vrstev a výměna obrub (tato etapa končí u odbočky k zahrádkám)

4. etapa výměna obrub u chodníku, osazení svodidel u železničního mostu a pokládka dvou asfaltových vrstev

Současně s opravou komunikace bude provádět Severočeská vodárenská společnost a.s., zastoupená firmou Severočeské vodovody a kanalizace výměnu vodovodu pod touto komunikací.

Celkový rozsah rekonstrukce vč. jednotlivých etap je přiložen v příloze. Stavba bude dokončena do 30.10.2017.

V případě dotazů se obracejte na pana Petra Vaňka, tel. 474 319 532, email: petr.vanek@mesto-kadan.cz

Příloha 1 - etapy (v PDF)

Příloha 2 - výkres (v PDF)