Tisk článku ze stránek mesto-kadan.cz * tisk článku * zavřít okno

vloženo: neděle - 27. červen 2010 v 09:12 * vložil: Petr Peti

Městský úřad Kadaň, jako tvůrce WWW serveru města Kadaně, prohlašuje, že tyto stránky se snaží o naprosto maximální přístupnost svého obsahu i funkčnosti, a sice podle většiny známých metodik. Spl ňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle metodik:

Veškeré texty jsou definovány v relativních jednotkách a lze je jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů. Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami.

Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním XHTML 1.0 Strict. Vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů (CSS). Samotný redakční systém umož ňuje nastavení velikosti písma. V kombinací s nastavením prohlížeče lze dosáhnout optimální velikosti písma podle vašich potřeb.

Pokud naleznete na těchto stránkách cokoliv, co by neodpovídalo požadavkům přístupnosti, informujte nás prosím, provedeme kroky k odstranění těchto nedostatků. ешко

Správce serveru města Kadaně.